Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Grecja - Highlight

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że prawdziwa Grecja nie ma nic wspólnego z Atenami. Grecja to kraj wyspiarski i mieszkańcy wysp są inni niż Ateńczycy. I ich życie jest inne.

Ludzie są hałaśliwi, kierowcy jeżdżą jak szaleni, a przejście na druga stronę w czasie godzin szczytu to sport prawdziwie ekstremalny. Korki - straszne, zwłaszcza w Atenach. I mnóstwo skuterów i motorów.

Jaki to kraj? Piękny. Grecy są w 100% hedonistami i to się udziela turystom. Twierdzą, że Grecja to jedyny kraj na świecie, w którym panuje prawdziwa wolność. (Małgorzata Kowalewska)

 

Znasz dobrze ten kraj?

Uzupełnij jego opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Małgorzata Kowalewska - od lipca 2005 mieszka na Cyprze (w Pafos) i  wydaje tam jedyny polskojezyczny dwutygodnik. Wczesniej przez trzy lata mieszkała w Grecji. Na Cyprze trzyma ją, poza kilkoma rzeczami, morze i wszystko, co się wiąże z wodą. I lubi ludzi. I zupełnie jak  miejscowi - o wszystkim z nimi rozmawiać. I poznawać nowe miejsca.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)