Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Dania - Gdzie spać

W miastach znajdziecie wiele hosteli, ceny zaczynają się od 120 kr za noc. Poza miastem, a zwłaszcza na morzem, możecie skorzystać z pól namiotowych (potrzebny „paszport kempingowy”- korzystanie z kempingów i ubezpieczenie to koszt 90 koron – około 45zł). (MB)

Na terenie całego kraju można znaleźć Dan Hostele (http://www.danhostel.dk/content/us). Jest to sieć hosteli turystycznych, często oferujących także pole namiotowe. Ceny wahają się w zależności od lokalizacji i oferowanego standardu. Jednak powiedzieć trzeba jasno, że ceny są dość wysokie, w porównaniu z hostelami w innych częściach Europy. (MJ)

Znasz dobrze Danię?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Michał Braun - podróżuje i zwiedza świat pomagając i angażując się w życie wspólnot lokalnych. Studiował w Polsce, Czechach i Danii. Pracował z dziećmi w Indiach, młodzieżą w USA oraz studentami i dorosłymi w Boliwii.

Michał Jasieński - absolwent Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu w duńskim Aalborgu. Instruktor narciarstwa i snowboardu. Włóczy sie z plecakiem od 17-tego roku życia. Jak najdalej, jak najtaniej i jak najwięcej wrażeń. Stroni zaś od kisielu i sera topionego. Najlepiej czuje sie ze swoim 80-litrowym plecakiem na grzbiecie, plandeką pod pachą i mapa w ręku. Razem z Bratem Szymonem wyznaje zasadę że najlepszy plan to żaden plan.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)