Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Chorwacja - Czego nie warto

Dubrownik. Położony na samym końcu kraju, jedzie się do niego niemiłosiernie długo, a w mojej ocenie nie ma tak fantastycznego klimatu jak wiele mniejszych, mniej znanych miejscowości.

Zagrzeb. Duże i drogie miasto bez specjalnych walorów i do zwiedzania i do oglądania i do spędzania czasu.

Split. Rozwrzeszczane, imprezowe miasto ze starówką otoczoną blokami.

Rozczarować mogą również Pula i Rijeka.

Północna Chorwacja (półwysep Istria) jest często zatkana przez turystów z Niemiec i Włoch. Choć to piękne miejsce, to jego postępująca komercjalizacja zasmuca.

Przewodnicy

Znasz dobrze Chorwację?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Maciek Frankiewicz - Student, amator podróżniczego off-roadu i pasjonat tradycyjnej fotografii kliszowej. Bywał w Chorwacji wielokrotnie. Zwiedzał ją najpierw z rodziną, w trakcie, gdy na jej terenie trwała jeszcze wojna. Później - wielokrotnie na własną rękę. Klimaty bałkańsko - wschodnioeuropejskie ciągnęły go od zawsze. W planach - wyjazd do Kazachstanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu, Kirgistanu i Tadżykistanu.

Obejrzyj więcej zdjęć.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)