Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Belgia - Highlight

Słowa klucze:

„Miasto i kultura” – raj dla miłośników miast i miejskich rozrywek, ale tych ugrzecznionych: architektura, koncerty, wystawy, galerie sztuki. Jeśli przyroda, to tylko przetworzona (parki, kanały).

„Dogadzanie sobie” – doskonała czekolada (to prawda), takież piwo (zupełnie inne niż to, które znasz), i wspaniała kuchnia (połączenie tego co najlepsze w kuchniach europejskich + lokalne specjały, czyli małże i frytki).

‘Dziwactwa’ – takie jak: kraj, który nie do końca jest krajem (Flandrię i Walonię niewiele łączy), jedyne w Europie oświetlone autostrady (na całej długości) i freakowaci ludzie (choć nie wszyscy).

(Olek Szojer)

Znasz dobrze Belgię?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Olek i Tomek - od 2002 podróżują razem, dla nowych doznań: kulinarnych, estetycznych, sportowych ale przede wszystkim poznawczych – innych kultur, które zachowują szczątki oryginalności. Do tej pory ich największą fascynacją są Indie, ale lista krajów, które odwiedzają stopniowo się wydłuża. I coraz bardziej pociągają ich „dzikie”. Ich wojaże są bardzo intensywne - szukają kompanów przyszłych wyjazdów, którzy też tak lubią.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)