Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Austria - Sezon i pogoda

Pogoda. Dla miast najlepszy okres to kwiecień-czerwiec i wrzesień–październik oraz grudzień (targi adwentowe i piękne dekoracje). Aktywny odpoczynek w zieleni - maj-październik. Narty - listopad–kwiecień.

Sezon. W Wiedniu turyści są zawsze, a największy tłok jest w maju i czerwcu oraz wrześniu i październiku.

Absolutnie należy unikać weekendu majowego 1-3 maja i terminu Bożego Ciała.

W listopadzie jest prawie pusto, więc weekend 11 listopada to świetna pora na odwiedziny. Tym bardziej, że właśnie w tym dniu jest wytaczane z piwniczek młode wino „Heurige”...

Soboty adwentowe odradzam, bo to prawdziwy najazd na miasto, ale w pozostałe dni warto zajrzeć - Wiedeń jest wspaniale udekorowany.

 

Aktualna pogoda.


Autor

Małgorzata Nowak - hobby jest jej zawodem. Kiedyś pedagog, dzisiaj przewodniczka, pilotka i z przekonania "Austrofilka". Od lat "wiedenka" z wyboru. Pasjonatka częstych podróży, dobrych książek i ciekawych znajomości.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)