Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Sezon i pogoda

Pogoda. Nie polecam przyjeżdżać do ZEA latem (pomiędzy czerwcem i wrześniem), ponieważ jest cholernie gorąco. Temperatura przekracza wtedy regularnie 45 stopni w cieniu. Zimą jest około 20 stopni. Nad ziemią w ciągu gorącego dnia unosi się rodzaj kurzu, który przenoszony jest przez wiatr znad pustyni. Niebo jest przeważnie bezchmurne. Czasami wcześnie rano jest małe zachmurzenie, zwłaszcza blisko linii brzegowej. (AK)

Najlepszymi miesiącami do zwiedzania Emiratów jest okres od listopada do kwietnia.

W Emiratach ze względu na wysokie temperatury wszędzie jest dostęp do klimatyzacji: centra handlowe, hotele, mieszkania, sklepy, auta. (SP-K)

 

Sezon. Sezonem turystycznym jest jesień i wiosna. Latem turystów jest mniej, ale jest diabelsko gorąco. (AK)

Aktualna pogoda.


Autor

Arek Krym - ma 32 lata, a przez cztery mieszkał poza Polską. 3,5 roku spędził w Irlandii Północnej, 6 miesięcy w Anglii. Obecnie mieszka w Gdańsku i na razie nie może się tu odnaleźć. Chce stąd wyjechać najszybciej, jak to będzie możliwe.

Sylwia Panow-Khan - Od jakiegoś czasu szukała swojego miejsca na ziemi, aż osiadła na stałe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zafascynowana kulturą arabską. Zwiedziła trochę Rosji, trochę Ukrainy, Europę, Oman. Uwielbia podróżować więc ma mnóstwo planów na przyszłość. Mama małej Kamilki i żona pół Pakistańczyka - pół Afgańczyka.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)