Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Highlight

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj, w którym arabska kultura miesza się z ultranowoczesną architekturą i tanią siłą roboczą z Azji. Większość mieszkańców to emigranci, dla których Dubaj jest tym samym co Londyn lub Dublin dla Polaków. Dzięki temu miasto jest bardzo zróżnicowane kulturowo. Elementem dominującym w tej mieszance jest islam, który jest w ZEA oficjalną i niepodważalną religią.

Będąc w Emiratach należy bowiem cały czas pamiętać, że jest to kraj muzułmański. Za seks w publicznym miejscu, za nieobyczajne zachowanie czy spożywanie alkoholu na ulicy można zapłacić mandat. Albo zostać deportowanym.

Mimo to ZEA to kraj, w którym nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, a marzenia stają się rzeczywistością.

(Arek Krym)

Autor

Arek Krym - ma 32 lata, a przez cztery mieszkał poza Polską. 3,5 roku spędził w Irlandii Północnej, 6 miesięcy w Anglii. Obecnie mieszka w Gdańsku i na razie nie może się tu odnaleźć. Chce stąd wyjechać najszybciej, jak to będzie możliwe.

Sylwia Panow-Khan - Od jakiegoś czasu szukała swojego miejsca na ziemi, aż osiadła na stałe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zafascynowana kulturą arabską. Zwiedziła trochę Rosji, trochę Ukrainy, Europę, Oman. Uwielbia podróżować więc ma mnóstwo planów na przyszłość. Mama małej Kamilki i żona pół Pakistańczyka - pół Afgańczyka.

Obejrzyj zdjęcia z innych krajów.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)