Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Oman - Gdzie spać

Noclegi w Omanie należą do bardzo wygodnych, aczkolwiek nie zawsze tanich. Nie znajdziemy tu typowych hoteli klasy turystycznej – najtańsze noclegi oscylują w granicach 60 zł/os. i są rzadkością. Najczęściej za nocleg ze śniadaniem trzeba zapłacić około 120 zł/os.

Nocować można „na dziko” w namiocie. W Omanie taki sposób nocowania jest dość popularny wśród turystów. Często też można spotkać całe rodziny (najczęściej mieszkających tutaj „białych”) z namiotem gdzieś w górach, w interiorze lub bezpośrednio nad oceanem.

Salalah - Beach Villas (pokoje z widokiem na Ocean Indyjski – ale dość drogo – 120 zł/os. ze śniadaniem.) – raczej trudno o tańszy nocleg w mieście.

Muscat – hoteliki w porcie w Mutrach np. Corniche 60 zł/os. ze śniadaniem.

Nizwa – Majan Guest House – 60 zł/os. ze śniadaniem.

Wahiba Sands – Al Areesh Desert Camp – 120 zł/os. z kolacją i ze śniadaniem.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

TypoScript object not found (lib.small_login)