Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Liban - Sezon i pogoda

Pogoda. Dla miłośników narciarstwa – zima – od listopada do kwietnia, dla fanów chodzenia po górach raczej miesiące letnie.

Na samym wybrzeżu zdarzają się deszcze, ale ogólnie jest ciepło. W kwietniu było momentami wręcz nieznośnie gorąco. Klimat śródziemnomorski. Palmy są.

 

Sezon. Nie spotkałam wielu turystów w Libanie. Być może ze względu na bliskość konfliktów nie jest to kraj często odwiedzany, ale wynika to rzeczywiście z sytuacji politycznej niż z walorów turystycznych tego kraju.

Może jedyną wskazówką będzie zalecenie unikania ścisłego centrum Bejrutu z jego europejskimi drogimi knajpami, sklepami Louis Vuittona czy Prady (nota bene sklepów z luksusowymi markami w Bejrucie jest więcej niż w Warszawie).

Turyści to zjawisko raczej mało popularne w Libanie i obcokrajowcy wzbudzają raczej ciekawość i życzliwość wśród tubylców niż żądzę wyssania wszystkiego co się da z ich kieszeni.

 

Aktualna pogoda.

Przewodnicy

Znasz dobrze Liban?

Uzupełnij jego opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Anna Myśliwiec - Uwielbia przypadki i zbiegi okoliczności. Czeka na kolejny film Ali Formana. Pochłania nieprzyzwoite ilości lodów malaga. I bardzo nie lubi pisać o sobie…

Obejrzyj zdjęcia z innych krajów.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)