Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Liban - Czego nie warto

Może rozczarowanie to zbyt duże słowo… a chodzi o słynny „red leb” czyli libańską marihuanę. Gros przychodów Hezbollahu stanowi uprawa marihuany skoncentrowana w Dolinie Bekaa. Przychody z jej przemytu i sprzedaży organizacja przeznacza na finansowanie szkół i szpitali (wg starej jak świat sentencji, że cel uświęca środki). Widocznie w samym Libanie red leb nie jest super popularne, nie padły żadne propozycje z niczyjej strony a osoby poznane w Bejrucie o dłuższym stażu pobytu posiłkowały się raczej przywiezionymi zza granicy ziółkami. Tak więc nastawiający się na czerwone odloty raczej nie polecą ;)

Przewodnicy

Znasz dobrze Liban?

Uzupełnij jego opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Anna Myśliwiec - Uwielbia przypadki i zbiegi okoliczności. Czeka na kolejny film Ali Formana. Pochłania nieprzyzwoite ilości lodów malaga. I bardzo nie lubi pisać o sobie…

Obejrzyj więcej zdjęć.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)