Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Izrael - Gdzie spać

W Tel–Avivie przy ulicy Ben Jehuda istnieje kilka hosteli o nazwach Sky i Momo, których radzę unikać - są brudne, brzydkie i powinny zostać zamknięte, bo prowadzą je oszuści i złodzieje. Złe doświadczenie!

Warto więc zajrzeć na równoległą ulicę HaYarkon do hostelu o tej samej nazwie (http://www.hayarkon48.com/), gdzie przy odrobinie szczęścia potrzebujący mogą złapać jakąś dodatkową pracę.

W nowej części Jerozolimy w samym sercu miasta http://www.jerusalem-hostel.com/, w Starej Jerozolimie znajdziemy natomiast tanie hostele na każdym kroku, takie jak np. New Swedish Hostel.

Ejlat to typowo turystyczny kurort, jak nasze Pomorze. Ludzie żyją z wynajmowania miejsc do spania. W momencie wysiadki z autobusu zostaniecie zasypani ofertami noclegu.

Gdzie jeszcze patrzeć: www.hostels-israel.com

Autor

Magdalena Kantor - w Izraelu spędziła 10 miesięcy, z tego połowę w Jerozolimie. Włóczy się tam gdzie słonecznie i gdzie B-g podpowie.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)