Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Singapur - Highlight

Jako kilkudniowy stopover na drodze do innego celu, Singapur będzie się podobał. Ale spędzenie w tym mieście dłuższego czasu to tego czasu strata.

Singapur jest bardzo nowoczesny, bardzo bogaty, bardzo schludny, czysty, porządny i miejscami nawet trochę egzotyczny. Wśród szklanych biurowców i dzielnic wielkiego biznesu poukrywane są pokolonialne zakątki, Little India i Chinatown, żyjące najwyraźniej w swoim własnym wymiarze.

W Singapurze mógłbym mieszkać. Ale gdybym miał w nim spędzić trzy tygodnie jako turysta, chyba bym umarł z nudów.

Tomek Michniewicz

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)