Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Pakistan - Sezon i pogoda

Pogoda. Północ kraju najlepiej zwiedzać wiosną lub jesienią, ze względu na najlepszą widoczność i niesamowite kolory o tych porach roku. Zimą większość dróg jest nieprzejezdna. Latem temperatury są przystępne, ale czasem drogi stają się nieprzejezdne z powodu monsunu.

Miesiące letnie w centralnej i południowej części kraju bywają nieznośnie gorące, temperatury sięgają 40 stopni. Najlepszy okres - od października do maja. (ŁS-N)

 

Sezon. Ze względu na niewielką ilość turystów w Pakistanie, nie grozi wam brak miejsc hotelowych itp. (ŁS-N). Nie ma sezonu, bo nie ma turystów. W ciągu moich podroży spotkałam pięciu turystów (Chińczyków lub Japończyków oraz dwóch Duńczyków). (EM)

Aktualna pogoda.Autor

Łukasz Szolc-Nartowski - właśnie dochodzi do siebie po czternastomiesięcznej tułaczce po Azji . Fascynat leniwej egzystencji oraz poznawania życia poprzez doświadczania go na własnej skórze i we własnej osobie.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)