Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Mongolia - Gdzie spać

Przy głębszej eksploracji kraju doskonale sprawdza się namiot. Na równinach stepu właściwie nigdzie nie ma problemów z jego rozbiciem. Nawet w pobliżu mniejszych miejscowości wystarczy oddalić się o kilkadziesiąt lub kilkaset metrów, by uniknąć nękania przez dobrodusznych Mongołów, chcących na siłę prowadzić cię do pobliskiego znajomego hotelu czy prywatnej kwatery.

Z guesthousami, hotelami czy jurtami dla turystów nie ma raczej żadnego problemu. Ceny również są całkiem przystępne (co nie oznacza że nie możecie się targować) i kształtują się od 6.000 do 10.000 tg.

Znasz dobrze Mongolię?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Kamil Jarnicki - absolwent Stosunków Międzynarodowych na UW. Jego główne zainteresowania gromadzą się wokół Azji Centralnej, ze szczególnym uwzględnieniem wpływów Islamu w tym regionie. Obok planowanych dalszych podróży zawsze znajdzie czas na odwiedzenie polskich Bieszczad. Na trasie charakterystycznym elementem jego wyposażenia jest gitara. W ubiegłym roku, w trakcie tej samej wyprawy odwiedził Mongolię, Uzbekistan i pogranicze kazachsko–kirgiskie.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)