Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Malezja - Na co uważać

Wyświetla nowości od 1 do 4 ze wszystkich 10

Mieszkańcy. Malezja jest bezpieczna aż miło. Praktycznie wszędzie można wyjść wieczorem na ulicę i nie musieć się oglądać co chwila.

(TM)

Kanty i oszustwa. Pangkor. Minibusy kursujące po wyspie mają niby ustalone sztywne ceny. Makabrycznie wysokie, dodajmy. To nieprawda, można je negocjować, ale tylko gdy w środku nie ma innych pasażerów. Spokojnie można w ten sposób zejść do 50%.

(TM)

Woda. Jak w każdym kraju azjatyckim, woda z kranu nie nadaje się do picia. Tylko butelkowana. Nie należy też brać lodu do napojów.

(TM)

Według mnie Malezja to jedyny kraj w Azji, w którym woda z kranu nadaje się do picia.

(ŁS-N)
Wyświetla nowości od 1 do 4 ze wszystkich 10

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Łukasz Szolc-Nartowski - właśnie dochodzi do siebie po czternasto miesięcznej tułaczce po Azji. Fascynat leniwej egzystencji oraz poznawania życia poprzez doświadczania go na własnej skórze i we własnej osobie.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)