Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Malezja - Czego nie warto

Wyświetla nowości od 1 do 3 ze wszystkich 6

Johor Bahru – miasteczko przy granicy z Singapurem, przez które trzeba przejechać, przekraczając granicę. Drogie, brudne, nie ma w nim absolutnie nic ciekawego – jeśli tylko masz możliwość, nie zatrzymuj się w nim.

(TM)

Penang – jeśli wszechobecne wesołe backpackerskie grono już cię nie podnieca, nie masz po co jechać na Penang. Z każdego innego względu wyspa jest po prostu bardzo przeciętna. Butterfly Farm - drogo i nic ciekawego. Batu Ferringi - plaża jak plaża, w Malezji jest sto ładniejszych. Snake Temple – podobno fantazja, ale od jakiegoś czasu w remoncie, a wtedy szkoda zachodu. Świątynia Kek Lok Si – strasznie turystyczne miejsce. Trudno dojrzeć świątynię w lesie straganów z pamiątkami.

(TM)

Perak Tong w Ipoh - świątynie wykute w skałach. Potężne rozczarowanie. Opis rozpalający wyobraźnię. Rzeczywistość niestety szara. Nic, ale to nic ciekawego tam nie ma.

(TM)
Wyświetla nowości od 1 do 3 ze wszystkich 6

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Łukasz Szolc-Nartowski - właśnie dochodzi do siebie po czternasto miesięcznej tułaczce po Azji. Fascynat leniwej egzystencji oraz poznawania życia poprzez doświadczania go na własnej skórze i we własnej osobie.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)