Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Macau - Highlight

Dziwny clash portugalskiej kolonii i azjatyckiej kultury, jedyny taki na świecie. Piękne katedry, piękne cmentarze i wielkie kasyna, do których helikopterami przylatują gwiazdy. Wszystko łądne, ale nudne już po kilku godzinach. Macau jest dobre na jednodniową wycieczkę z Hong Kongu, ale nie jako cel podróży.

Miasto, bardziej europejskie niż azjatyckie, sporo komercji nastawionej na szastających dolarami turystów, wata cukrowa, opłaty za wstęp do katedry. Tak naprawdę, w porównaniu z innymi krajami tego regionu - nic specjalnego.

Tomek Michniewicz

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)