Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Macau - Co warto

Miasta. (dodaj swoje informacje)

Przyroda. (dodaj swoje informacje)

Zwiedzanie. Architektura jest naprawdę niesamowita, zwłaszcza gdy przyglądasz się detalom, łączącym tradycję azjatycką i wpływy portugalskie. Na wizytę na pewno zasługuje katedra Sao Paolo. Moim ulubionym miejscem jest natomiast cmentarz Michała Archanioła (na północ od Monte Fort) – prawdziwe dzieło sztuki (obejrzyj zdjęcia). Katedry, kościoły i pomniki są na każdym kroku w całym mieście.

Kultura. (dodaj swoje informacje)

Jedzenie. (dodaj swoje informacje)

Sport i nurkowanie. (dodaj swoje informacje)

Trekking. (dodaj swoje informacje)

Freak show. (dodaj swoje informacje)

Adventure. (dodaj swoje informacje)

Plaże i wyspy. Najpopularniejszymi plażami Maau są Hac Sa (z czarnym piaskiem) i Cheoc Van. Jednak na standardy regionu nie jest to raczej nic szczególnego.

Kluby i imprezy. Macau w departamencie relaksu to głównie hazard. Z daleka widać wielkie święcące kasyna, a dla rządnych innych wrażeń są wyścigi psów, konne gonitwy i tor Formuły 1. W kasynach nie można robić zdjęć i obowiązują „odpowiednie” stroje (co w praktyce oznacza zakaz szortów i topów bez ramion). Mimo że kasyna w Macau są sławne, nie umywają się do tych w Las Vegas czy Reno.

Odpoczynek. (dodaj swoje informacje)

Zakupy. (dodaj swoje informacje)

Komu się spodoba. Imprezowiczom (kluby, kasyna), zwiedzaczom (architektura, swiątynie, kościoły).

Autor

Tomek Michniewicz - backpacker, dziennikarz, autor programu podróżniczego "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Redaktor naczelny serwisu KoniecŚwiata.net.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)