Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Korea Południowa - Sezon i pogoda

Pogoda. Klimat w Korei jest dość podobny do polskiego. Zimą nie jest aż tak zimno, a w lato upalnie. Najlepszy okres jest od kwietnia do października, choć latem jest dużo deszczu. Chyba, że masz ochotę pojeździć na nartach - wtedy zdecydowanie grudzień-luty.

Zdarzają się lata, w których nawet w listopadzie jest bardzo ciepło i przyjemnie. W zimie w Korei nie ma wiele śniegu, a za to jest silny wiatr, który sprawia, że czasem jest bardzo mroźno. Oczywiści im bardziej na południe (np. Jeju Island), tym jest cieplej i przyjemniej. 

 

Sezon. Największa liczba turystów jest na pewno w latem, które jest dość obfite w deszcz, więc lepiej wybrać okres zaraz przed lub po wakacjach.

Aktualna pogoda.

Znasz dobrze Koreę Południową?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Gosia Podbielska - absolwentka SGH. Zwariowana i zawsze aktywna. Zawsze widzi szklankę w połowie pełną lub nawet za małą. Kocha podróże, ludzi, sporty ekstremalne i słońce. Marzy o zwiedzeniu całej Ameryki Południowej i życiu w Australii.

Grzegorz Klein - absolwent SGH. Ciekawy świata, wielki optymista. Miłośnik Eurowizji i literatury Kapuścińskiego. Każdy kraj zwiedza z ukochaną flagą Polski. Od zawsze kocha podróże i nowe wrażenia, a jego największym marzeniem jest zwiedzenie każdej stolicy świata, co skutecznie realizuje.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)