Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Korea Południowa - Highlight

Nowoczesność i wysoka technologia mieszają się z tradycją i głęboko zakorzenioną kulturą. A w skrócie: kraj ryżu, soju (koreański alkohol), metalowych pałeczek, karaoke, moteli i milionów ludzi dookoła. 

Korea to kraj zupełnie różniący się od każdego europejskiego państwa. Kraj pełen świątyń, pałaców, a przy tym nowoczesne budynki i rażące neony dookoła. Wciśnięty między Chiny i Japonię, które od zawsze miały silny wpływ na Koreę. Miejsce, gdzie tragiczna historia podzielonego narodu nie daje o sobie zapomnieć. Jeden z niewielu krajów na świecie, który zdołał wyrwać się z kręgu biedy i dołączyć do rodziny najbogatszych państw.

(Gosia Podbielska i Grzegorz Klein)

Znasz dobrze Koreę Południową?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Gosia Podbielska - absolwentka SGH. Zwariowana i zawsze aktywna. Zawsze widzi szklankę w połowie pełną lub nawet za małą. Kocha podróże, ludzi, sporty ekstremalne i słońce. Marzy o zwiedzeniu całej Ameryki Południowej i życiu w Australii.

Grzegorz Klein - absolwent SGH. Ciekawy świata, wielki optymista. Miłośnik Eurowizji i literatury Kapuścińskiego. Każdy kraj zwiedza z ukochaną flagą Polski. Od zawsze kocha podróże i nowe wrażenia, a jego największym marzeniem jest zwiedzenie każdej stolicy świata, co skutecznie realizuje.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)