Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Japonia - Gdzie spać

Najtaniej na polach namiotowych, we własnym namiocie, koszt około 25 zł za osobę. Niestety są najczęściej daleko od centrum i trzeba płacić za dojazd.

Polecamy schroniska młodzieżowe (Youth Hostel), powinno się mieć kartę członkowską PTSM wyrobioną w Polsce, bo to daje pierwszeństwo. Cena noclegu od 80 – 90 zł/os. Sale są najczęściej wieloosobowe. W osobnych pokojach śpią kobiety i mężczyźni. Są też pokoje małżeńskie, ale nie zawsze.

Hotele kapsułowe są zazwyczaj droższe, od 90 – 100 zł/os. Inną możliwością są ryokany, czyli coś typu pensjonat. Ceny trochę wyższe niż w schroniskach.

Przewodnicy
  • Anna Szymczak (Honsiu, Kiusiu, Sikoku, wyspy Riukiu. fotografiapodroznicza.pl)
  • Marcin Szymczak (Honsiu, Kiusiu, Sikoku, wyspy Riukiu. fotografiapodroznicza.pl)
Autorzy

Anna i Marcin Szymczakowie - Wspinali się w Ałtaju, górach Elburs, Alpach Japońskich, Himalajach i Pamirze. W boliwijskich Andach zdobyli sześciotysięcznik, a w Tien-Szanie przemierzyli pieszo jeden z dłuższych lodowców górskich. Zmierzyli się z Jedwabnym Szlakiem w Zachodnich Chinach, Uzbekistanie i Iranie. Autorzy albumów: „Boliwia – Tybet Ameryki” oraz „Japonia – od tropików Okinawy po zabytki Kioto”. Prowadzą portal www.fotografiapodroznicza.pl.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)