Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Indie - Gdzie spać

W Indiach nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem noclegu. Jest mnóstwo tanich hoteli i guest housów, na każdą kieszeń.

Będąc w Amritsar najlepiej udać się do noclegowni w Złotej Świątyni. Kosztuje „co łaska” a atmosfera jest bardzo fajna. Cudzoziemcy mają osobne pokoje. (DZa)

Delhi (dzielnica Sahar Ganj): 
Down Town - 2 os. Pokoj – 250 rs (jedynka - 200).
Hare Kriszna Guest House - dwójka 300, jedynka 200.
Anoop Hotel – dwójka 375.

Jaipur: 
Hotel Vijeet Palace - dwójka 300 rs
Ever Green - dwójka 350 rs, trójka 400 rs
Paradise Inn – 350 rs

Agra:
Hotel Sheela Inn - dwójka 400 rs
Hotel Kamal - dwójka 200 rs
Hotel Maya – dwójka 350 rs

Amritsar:
Tourist Guest House – 150 rs/os

Srinagar:
Łodź Hajfa, cztery pokoje (1 dwójka, 3 trójki) – 175 rs/os (ostre targowanie). Bardzo ładne miejsce, salon, jadalnia, darmowy transport na łódź, możliwość śniadania, kontakt: Yosif)

Kargil:
Hotel Tourist Marjina - dwójka 370 rs

Leh:
Horizon Hotel - dwójka 300 rs

Nubra: 
A.O. Guest House - dwójka 350 rs
Olthang Guest House - dwójka 500 (z łazienką), bez - 200

Tsomoriri:
Karzok: dwójka 300 i 400 rs (brak wody w toalecie, bardzo zimno, brak światła w dwóch pokojach, długo się czeka na posilki), możliwość noclegu w nowych domkach, ale bardzo drogo – 1200 rs/domek

Keylong:
Tashi Deleg Hotel: dwójka 450 rs (bardzo ładny, ciepła woda, dobra, niedroga restauracja)
  
Manali:
Chandan Hotel - dwójka 200 rs

Haridwar:
Ashok Hotel - dwójka 220 rs

(AM)

Autorzy

Dominik Zawadzki - zafascynowany kulturą i przyrodą Azji Południowej (zwłaszcza Indie – w sumie 4 miesiące w podróży, Sri Lanka, Pakistan). Wraz z żoną Sylwią od 8 lat podróżują po miejscach dalekich i bliskich.

Anna Maciejowska - absolwentka geografii oraz Studiów Blisko- i Dalekowschodniach UJ. Pilot wycieczek, były współpracownik klubu podróży ”Obieżyświat”, obecnie współpracuje z biurem podróży„TOP”  (www.top.turystyka.pl). Współorganizatorka wypraw do krajów Azji Południowej (Indie, Pakistan, Nepal), na Bliski Wschód (Turcja, Syria, Jordania, Liban) oraz na Zakaukazie (Gruzja i Armenia). Cztery lata mieszkała i pracowała w Irlandii. Pasjonatka Indii, fotografii, fajki wodnej i dżinu  z tonikiem.

Radek Pawłowicki - uwielbia wędrówki górskie: prowadził wyprawy w Góry Północnoalbańskie, w azerski Kaukaz, w Kodar i Wielki Sajan na Syberii. Dwukrotny prezes Klubu Turystycznego Ekonomistów TRAMP. Mieszkał i studiował w Indiach pod Delhi przez dziewięć miesięcy. W Indiach najbardziej lubi jazdę na motorze pod prąd na autostradzie. Więcej na www.buka.livenet.pl/voyage/indie

Kasia Czupryńska - Ślązaczka nad morzem i dziennikarz-inżynier. Zawsze tęskni za podróżami i żeglowaniem już po pierwszej porcji pierogów i kęsie pieczonej gęsi po powrocie skądkolwiek.

Obejrzyj zdjęcia z Indii.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)