Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Filipiny - Gdzie spać

Znalezienie hostelu, hotelu czy pokoju do wynajęcia nie stanowi żadnego problemu i jest generalnie tanie. Odradzam próby spania na plaży czy w dżungli. (MK)

Manila, nocleg w Friendly's Guesthouse, dwójka, łazienka na korytarzu – 900 p. Chyba najtańsza (choć nie tania) opcja w stolicy.

Coron, nocleg w Seadive Resport, dwójka z łazienką i klimatyzacją, wi-fi – 700. Przy samej wodzie, fajne zachody słońca, dobre choć dosyć drogie jedzenie w restauracji. Warto wcześniej zarezerwować, bo często mają komplet.

Puerto Princesa, Paradise View Hotel. Dwójka z łazienką, klimatyzacją i kablówką – 790, bezpłatny transfer na lotnisko.

Zakwaterowanie na Alona Beach (Wyspa Panglao) – można znaleźć dwójki z łazienką od 900, ale jest ich mało. Większość resortów kasuje od 1000 wzwyż.

Dumaguate, Grand Pensionne Plaza. Dwójka, łazienka, klimatyzacja, kablówka, wi-fi – 700.

Donsol, dwójka z łazienką i wiatrakiem (Amor Farm Beach Resort) – 800. Bardzo blisko miejsca skąd wypływa się na pływanie z rekinami wielorybimi.

Legazpi - trójka z łazienką, klimatyzacją i kablówką w Dreams Inn – 700. Hotel dosyć podły (brudne łazienki), ale nigdzie indziej nie było miejsca.

Sagada, nocleg w Sagada Guesthouse, trójka z łazienką – 700

Banaue, dwójka z łazienką w GreenView Guesthouse – 700 (MB)

 

Autor

Maciej Kuźnicki - jest podróżującym fotografikiem. Kocha oglądać świat i sprawia mu wiele radości utrwalanie tych pięknych miejsc, ludzi czy osobliwości w całej gamie sposobów i możliwości jakie oferuje fotografia. Cyfrowa matryca czy klatka filmu to dla niego tylko najprostsze z nich. Na Filipinach mieszkał przez pół roku, choć w paszporcie pozwolenia ma tylko na cztery miesiące.

Magda Biskup - zakochana w podróżach. Od kilku lat systematycznie zmienia zawody i szuka swojego miejsca na ziemi. Cztery lata mieszkała i pracowała w Australii. Wczesniej rok w Malezji. http://careerbreak.wordpress.com

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)