Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Kolumbia - Gdzie spać

W całym kraju typowe hotele backpackerskie występują jedynie na turystycznej północy kraju i tam są godne polecenia (zwłaszcza w Cartagenie, gdzie jest duża ich konkurencja).

W pozostałej części zastępują je tanie prywatne hotele, często o rodzinnej atmosferze, co jest dodatkowym ich atutem. Mnogość ich jest wielka, a trudno któryś wyróżnić.

W dużych miastach (Bogota, Medellin, Cali) najtańszą formą noclegu są hoteliki na godziny (wynajmowane też na noce), te jednak nie są specjalne atrakcyjne, jeżeli ktoś chce się wyspać - w każdym razie zapewniają liczne atrakcje.

Reasumując: spać można u ludzi, którzy cię na ten nocleg zaproszą (w małych miejscowościach dość duże prawdopodobieństwo), w hostelach, w hotelikach, w burdelach. Własny hamak lub namiot na dziko tylko dla odważnych i spragnionych mocnych wrażeń.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)