Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Argentyna - Gdzie spać

Buenos Aires - warto zatrzymać się w kolonialnej dzielnicy San Telmo lub wynająć tam pokój - 10 USD.

El Calafate - hostel El Guerra (Wojna). Obraz jak po wojnie. W kuchni rosną po sufit garnki, z prysznica kapie zimna woda, generalnie panuje niezły bałagan. Ale za to hostel najtańszy w jakim spałam - 2 USD. Właściciel jest niezwykle gościnny i wyluzowany, tym bardziej, że wciąż pozostaje pod wpływem wszelkich używek.

Salta - hostel Tierra Oculta. Świetna miejscówka w samym centrum, przy ulicy San Martin, w kolonialnym domu, który daje wrażenie intymności i spokoju. Piękne miejsce, wieczory spędza się przy fontannie na dziedzińcu.

Bariloche - hostel La Bolsa. Miejscówka skonstruowana z bali, bardzo przytulna, z wyjątkowo integracyjną kuchnią. Full sprzętu dla miłośników sportów.

El Chalten - Condor de los Andes - poprawny, czysty hostelik z widokiem na szczyt Fizt Roya! Polski akcent - recepcjonistka raczy gości kawałkami Myslovitz!

Ushuaia - hostel Antarctica - wielka pralnia, mnóstwo pryszniców, bardzo syte śniadanko w cenie, 24 h otwarty bar, integracyjny salon z instrumentami, internet free, gorąco polecam.

Villa Union - tu warto skorzystać z Cabańas - domków campingowych. Generalnie Cabańas są świetną alternatywą dla hosteli, jeżeli nie podróżujesz sam, opłaca się np. w 3-4 osoby.

Wybrzeże Atlantyku - polecam spanie na wydmach pod gołym niebem. Plaże są ogromne i równie szerokie są wydmy, trochę jak na pustyni.

Cafayate - hostel Routa 40, bardzo rozrywkowe miejsce. (JS)

Znasz dobrze Argentynę?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autorzy

Janusz Ptak - urodził się na Kaszubach 60 lat temu, 25 lat temu wyemigrował do Argentyny. Ma żonę Argentynkę i trójkę dzieci. Od początku mieszka i pracuje w Buenos Aires.

Joanna Skrzyniarz - 28 lat. Dziennikarka i fotoreporterka, która z tematów "policyjno-społecznych" czmychnęła do świata przygody. Nie zamierza wracać. Odtąd pióro i aparat stały się wiernymi towarzyszami jej podróży. Temperamencik uspoja na lekcjach tańca w rytmach muzyki, która zabiera ją w sentymentalną podróż do odwiedzonych krajów. Dla wzmocnienia efektu zajada się wietnamskimi potrawami albo popija argetyńskie wino.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)