Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Argentyna - Czego nie warto

Odradzałbym Mar del Plata, tutejszy Sopot, który jest dużym miastem z 15 km plaż, ale dla mnie nie ma nic nadzwyczajnego, ot zmiana z jednego molochu na drugi, z tym że z trochę świeższym powietrzem. (JP)

Bariloche - argentyńskie Zakopane. 

Buenos Aires - El Caminito w Boca, tango na sprzedaż, hordy Japończyków fotografujących się z tancerkami tanga, jak z myszką Mickey w Disnaylandzie.

Puerto Rawson - nie dajcie namówić się tam na spotkanie z delfinami. Za grube pieniądze zabiorą was w głąb oceanu, staną w towarzystwie innych łodzi i będą pokazywali palcem płetwy oddalone na tyle, żeby nie zobaczyć nic.
 
Niech Was ręka Boża chroni przed miastem Sal Salvador de Jujuy - tandeta z chaosem łączona. (JS)

Znasz dobrze Argentynę?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autorzy

Janusz Ptak - urodził się na Kaszubach 60 lat temu, 25 lat temu wyemigrował do Argentyny. Ma żonę Argentynkę i trójkę dzieci. Od początku mieszka i pracuje w Buenos Aires.

Joanna Skrzyniarz - 28 lat. Dziennikarka i fotoreporterka, która z tematów "policyjno-społecznych" czmychnęła do świata przygody. Nie zamierza wracać. Odtąd pióro i aparat stały się wiernymi towarzyszami jej podróży. Temperamencik uspoja na lekcjach tańca w rytmach muzyki, która zabiera ją w sentymentalną podróż do odwiedzonych krajów. Dla wzmocnienia efektu zajada się wietnamskimi potrawami albo popija argetyńskie wino.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)