Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

USA - Czego nie warto

Grand Canyon, Nevada – polecam północną krawędź – może nie tak spektakularna  jak południowa, ale można podziwiać „Big Hole” zamiast uważać na fotografujących się, uprawiających jogging, jadących rowerem, wyprowadzających psa, spacerowiczów, niepełnosprawnych (albo często ich udających), wjeżdżających na sama krawędź samochodem, bikersów (Motocykliści. Ci którzy zsiedli z motocykla są jeszcze bardziej niebezpieczni niż gdy są na nim) i wszystkich tych, którzy przyjechali na moment z Las Vegas i myślami są przy maszynach do hazardu…

Mimo rozgłosu nigdy nie olałbym Yellowstone, i to mimo korków (!) w lesie (!!!) (dlatego trzeba jechać poza sezonem).

Planować intensywnego zwiedzania USA autobusami i pociągami – w ten sposób wiele nie zobaczycie.

Jechać specjalnie nad wodospad Niagara – skomercjalizowane do bólu. (AD)

Autor

Adam Dęby - lat 33, z wykształcenia historyk, z pasji włóczykij. Obecnie obywatel stolicy disco-polo (Białystok). 7 lat w USA (6 lat pracował w bibliotece, skazany wręcz na książki, przewodniki i filmy). Kocha podróże bez większego celu, góry oraz dobre piwo. Zjeździł całe Stany.

Piotrek - Od sześciu lat mieszka w USA. Jednym z jego ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu jest zwiedzanie nowych terenów, głównie parków narodowych.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)