Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Alaska - Gdzie spać

Na terenie Alaski jest bardzo dużo dobrze utrzymanych campingów, z elektrycznością (z uwagi na to, że wielu turystów, głównie rodzin, odwiedza Alaskę camperem) i nawet drewnem na ognisko. Wszystko to w rozsądnych cenach, do 10 USD.

Jak najbardziej można nocować „na dziko” w namiocie, ale lepiej uważnie wybierać miejsce. Raz, żeby nie zostać zbudzonym przez zaniepokojonego stróża prawa. Dwa, żeby się nie narazić na nieoczekiwaną wizytę misia.

Anchorage – w mieście jest kilka campingów - schludnych, z prysznicami, za całkiem przyzwoitą cenę (ok. 10 USD).

Autor

Marta Rękas - lublinianka, studentka SGH; swoje dwie pasje – podróżowanie i góry stara się łączyć w wyprawach w dalekie: odwiedziła kraje Azji Centralnej, spędziła ponad trzy miesiące w północnej Kanadzie i na Alasce. Jej szlaki górskie prowadziły od naszych sielskich Beskidów  przez rumuńskie Karpaty, kanadyjskie Góry Skaliste, góry Alaski, pasma Ałtaju, Tien-Szanu i Pamiru. W ubiegłym roku stanęła na szczycie Piku Niepodległości (7134 m n.p.m.); w wolnym czasie oddaje się lekturze książki podróżniczej przy akompaniamencie dobrego, rockowego grania.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)