Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Jamajka - Highlight

Jamajka to przede wszystkim słońce, muzyka reggae, powolne życie w tempie soon come. Ta kolorowa i roztańczona wyspa wita przybyszów sympatycznym ”Welcome to Jamaica” i pozdrawia przyjaznym „”Yeah Mon!”,  „Bless” czy  „Respect Mon”. Bardzo gościnni i otwarci Jamajczycy urzekają  przyjezdnych swoim pozytywnym przekazem i beztroskim żywotem,   widoki i przyroda  zapierają dech w piersiach, a troski i problemy zachodniego świata zdają się mieć tutaj zupełnie inny, mało znaczący wymiar.

Tomasz Łada

Znasz dobrze Jamajkę?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Tomek Łada - absolwent Wydziału Zarządzania na krakowskiej AGH, wieloletni pracownik instytucji finansowych. W 2008 roku krawat zaczął zbyt uciskać i obecnie stawia pierwsze kroki jako organizator wypraw i pobytu na Jamajce, miłośnik i popularyzator tej wyspy.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)