Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Jamajka - Gdzie spać

NEGRIL
West Port Cottage, na początku Long Beach. Bardzo blisko morza. Są to drewniane domki na wzór naszych campingowych. Koszt ok. 20 USD (pok. 2 os.). Polecam (w kwietniu 2009 rozpoczął się tam duży remont, więc nie wiem czego się spodziewać w przyszłości).

MONTEGO BAY
Pani Dorothy Wellington, miła starsza pani prowadzi dom gościnny z 4 pokojami. Miejsce w centrum downtown Montego Bay, z dala od „dzielnicy” kurortów. Koszt ok. 30 USD (pokój 2 os.). Adres: 17 Thomson St., Montego Bay. Tel. 5393709.

TREASURE BEACH
Sandy Hill Cottage, prowadzi fajny, bezproblemowy Jamajczyk imieniem Proof. Widok na morze, plaża 7 min. piechotą. Koszt ok. 20 USD (pokój 2 os.). Tel.: 876-965-0149, komórkowy: 876-387-7231.

Shakespeare Cottage – także blisko morza. Koszt 20 USD (pok. 2 os.).

W Treasure Beach okresowo można skorzystać z pola namiotowego na prywatnej ziemi (łazienka, kuchnia polowa, ognisko, widok na morze). Koszt ok.  10 USD za namiot. Zazwyczaj dostępne od grudnia do maja.

OCHO RIOS
Silver Seas -  50 USD doba (pokój 2 os.), można znaleźć taniej.

Znasz dobrze Jamajkę?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Tomek Łada - absolwent Wydziału Zarządzania na krakowskiej AGH, wieloletni pracownik instytucji finansowych. W 2008 roku krawat zaczął zbyt uciskać i obecnie stawia pierwsze kroki jako organizator wypraw i pobytu na Jamajce, miłośnik i popularyzator tej wyspy.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)