Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Gwatemala - Highlight

Gwatemala to budzący się do życia rozlicznymi odgłosami ptactwa las tropikalny i skąpane w porannych mgłach ruiny Majów. To cieszące oko przechodnia barwne targi z przepięknymi wyrobami ręcznymi. To tętniące własnym podziemnym życiem wulkany, to nieprzeniknione i jeszcze niezbadane przez speleologów setki kilometrów krasowych jaskiń, to gwar rozlicznych dialektów i śmiech dzieci na ulicy.

To kraj bardzo niebezpieczny ze względu na swoją niesamowitą właściwość – człowiek, który raz się tam znajdzie albo mówi: „koniecznie Tu muszę wrócić”, albo po prostu raz urzeczony jego pięknem i życzliwością ludzi - zostaje na stałe.

To kraj miejsc, gdzie każdego poranka mówi się „jadę dalej”, a dwa dni później słyszy się od tej samej osoby „zostałem! jeszcze tylko jeden dzień…”.

Anna Cymerman

Autor

Anna Cymerman - niespełniona studentka geologii, fotograf-amator i włóczykij. Kiedy akurat nie pracuje na realizację kolejnych niestworzonych pomysłów, szwenda się po świecie z plecakiem i gps-em, szukając geocachy i nie odkrytych jeszcze przez turystykę zorganizowaną zakątków. Lubi czuć wiatr we włosach i jazdę na dachu colectivo. Uwielbia wspinaczkę górską i jazdę konną na oklep, zimne piwo i długo spać. A jeśli już trzeba wstać wcześnie - dobrą kawę o poranku.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)