Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Dominikana - Czego nie warto

Jeśli chodzi o stolicę, to na pewno nie warto wybierac się do Aquarium i Zoo. W najwyższym sezonie plaże w kurortach turystycznych również mogą stracic swój urok.

Wyprawy na wędkowanie dalekomorskie to nic innego jak naciąganie turystów, bo i tak przeważne połowy są bezowocne, natomiast bardzo często jedynym wspomnieniem z tej wycieczki jest choroba morska.

Nie warto wybierac się na Dominikanę w maju, gdyż wówczas ryzykujemy deszczem trwającym wiele dni.
Raczej nie wdawac się w dyskusje z naganiaczami ze sklepików z pamiątkami i ze sprzedawcami wycieczek fakultatywnych, błąkających się w okolicach turystycznych.

Nie kupowac cygar od ulicznych sprzedawców, bo na pewno nie sprzedają oni oryginalnych cygar, ponadto bardzo często te „cygara” nie zawierają w ogóle liści tytoniu.

Znasz dobrze Dominikanę?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Bartek Narożny - Od dwóch lat na Dominikanie pracuje jako przewodnik po wyspie. W wolnych chwilach nurkuje i zajmuje się fotografią.

Iza Kłap - Od kilku miesięcy na Dominikanie zajmuje się oprowadzaniem grup turystycznych. Jak znajdzie chwilkę wolnego czasu, odkrywa nieznane jej jeszcze miejsca na wyspie.

Obejrzyj więcej zdjęć.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)