Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Wyspy Kanaryjskie - Highlight

Wyspy Kanaryjskie - Wyspy Szczęśliwe. Na Wyspach Kanaryjskich panuje magiczna atmosfera. Niektórzy twierdza, że są one pozostałością po zatopionej Atlantydzie. Każda z siedmiu części to zupełnie inny świat, który przyciąga swą tajemniczością.

Wieczne wiosno-lato, jedne z najpiękniejszych na świecie plaż, wulkany, góry, wyjątkowa przyroda i doroczny niesamowity karnawał przyciągnie tu każdego. Odkrywając niesamowite lasy zwane laurisilvą ma się wrażenie, że znajdujesz się w środku Jurassic Park (Laurisilva leży zresztą w archipelagu Makronezji, jedynym miejscu na świecie, gdzie można spotkać przykłady przyrody trzeciorzędu, w której to epoce żyły dinozaury).

Kanary to archipelag znany już w starożytności, ponownie odkryty przez Europejczyków w XIV wieku. Składa z siedmiu najważniejszych wysp: Gran Canarii, Teneryfy, Fuerteventury, Lanzarote, El Hierro, La Palmy, La Gomery oraz z sześciu mniejszych wysepek.

Magda Michniewicz

Znasz dobrze Wyspy Kanaryjskie?

Uzupełnij ich opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Magda Michniewicz - absolwentka AWF w Poznaniu. Interesuje się fotografią reportażową i kreacyjną (na swoim koncie ma dwie wystawy), podróżami i poznawaniem kultur innych krajów. Obecnie przebywa na Wyspach Kanaryjskich, ale w maju 2009 r. planuje nową, wielomiesięczną  podróż po krajach azjatyckich.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)