Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Niger - Gdzie spać

W Niamey – hotel Chez Tatayi niedaleko kina w dzielnicy Wadatu. Prowadzi go Francuzka z pochodzenia, podobno jedna z żon miejscowego polityka niskiego szczebla. Chez Tatayi oferuje noclegi za ok. 8-10 euro za dobę w pokoju bez klimatyzacji, z wiatrakiem i moskitierą (strona internetowa jest niestety nieczynna).

W Agadez – hotel Agreboun z miejscowego surowca budowlanego, czyli wypalanej na słońcu gliny.

W Zinder – hotel Malam Kalka Damu przy głównej ulicy.

W brudnym Maradi równie brudny hotel, w czasie uranowego boomu trzygwiazdkowy, teraz podupadły i zrujnowany – niestety nie zapisałem nazwy.

Znasz dobrze Niger?

Uzupełnij jego opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Tomek Lewicki - dalekie podróże same w sobie są ciekawe, ale on łączy je z inną pasją: obserwacjami całkowitych zaćmień Słońca. Ponadto z wykształcenia jest astronomem, jednak nie wybrał kariery naukowej. Innymi słowy: realizuje swoje pasje łącząc przyjemne z przyjemnym.

Obejrzyj zdjęcia z innych krajów.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)