Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Malawi - Gdzie spać

Lubię spać w:

Chitimba. Chitimba Beach Campsite namiot - 2 USD/os; domki – 3-10 USD/os, prąd z generatora. Gdy generator działa, podobno jest ciepła woda. Strażnik, bar, czysta plaża, przed campem dużo straganów z pamiątkami.

Kande. Kande Beach Camp, http://www.kandebeach.com/, bardzo ładny camp nad jeziorem Malawi, namiot - 2 USD/os, domki 4-10 USD/os, bar, sklep, szkoła nurkowania, ciepła woda, czyste sanitariaty, strażnicy, plaża. Zatrzymuje się tu dużo turystów.

Lilongwe. Kiboko Camp, www.kiboko-safaris.com. 2 km od centrum Lilongwe, namiot - 3 USD/os, dormitorium - 6 USD/os, pokoje - 12 USD/os. Najlepszy i najbardziej znany camp w stolicy. Zimna woda, czyste łazienki, bar, strażnicy. Nocą zimno, można zamówić śniadanie/obiad; internet 6 USD/h (jeden z najtańszych w stolicy). Firma Kiboko organizuje safari po Malawi i Zambii. Kiboko otworzył tez niedawno hotel:
http://www.kiboko-safaris.com/framehotel.html w cenie 55 USD za dwójkę.
Kiboko Safaris to jest najrozsądniejsza opcja do robienia safari w Malawi i na przyległych terenach Zambii.

Cape McClear. Golden Sands Holiday Resort i Chembe Lodge
Tu jest trochę ciekawych miejsc do noclegu:
http://www.malawi-tourism-association.org.mw/lakeacc.html

Autor

Artur Urbański - szef serwisu globtroterskiego www.torre.pl, historyk, specjalista dziejów Afryki i Bliskiego Wschodu, organizator ekspedycji afrykańskich i wyjazdów do Ameryki Łacińskiej.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)