Koniec Świata powie Ci dokąd warto pojechać i jak to zrobić tanio. Co więcej, powiedzą Ci o tym ludzie, którzy znają dany kraj na wylot, bo mieszkają w nim lub byli w nim wielokrotnie. Dowiesz się co zobaczyć, co zjeść, na co się szczepić, obejrzyjsz zdjęcia i posłuchasz muzyki. Jeśli jedziesz gdzieś z plecakiem, znajdziesz tu wszystko czego szukasz.


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

brak nowości na liście.

Ghana - Highlight

Stawiając pierwsze kroki na terytorium Ghany, ma się nieodparte wrażenie, że jest się mile widzianym. Ghanijskie „Akwaaba” czyli „witamy” rzuca się w oczy już na lotnisku Kotoka w stolicy, a ludzie są niesamowicie otwarci. Żar słońca powala od rana, a spokój wieczorów przeplata się ze świetną zabawą, którą mąci jedynie strach przed niewidzialną groźbą.

Ghana to harmider miast i spokój wsi. Kraj w którym ślad pozostawiły potęgi kolonialne Europy, a mimo to jego mieszkańcy są jednymi z najbardziej gościnnych.

Ciepła woda, wielkie fale, znakomita muzyka i zabytki, ale przede wszystkim ludzie i energia jaką emanują.

Krzysztof Jurusik

Znasz dobrze Ghanę?

Uzupełnij jej opis:
dołącz do Przewodników.

 

Autor

Krzysztof Jurusik - ma 27 lat, kiedyś studiował „dziennikarstwo i komunikację społeczną”, z czego jest bardzo zadowolony. Od małego jednak zakochany jest w Afryce. Być może tę dziwną miłość przejął z serii programów telewizyjnych „Pieprz i wanilia”, ale dzięki niej odważył się zrealizować jedno z marzeń; odwiedził „czarny” kontynent i zaangażował się w pracę na rzecz dzieci.

Joanna Zalewska - jest lekarzem, mieszka w Bydgoszczy. W 2003 r. była w Ghanie na trwających 6 tygodni praktykach z uczelni.

Dodaj swoje informacje o tym kraju

Aby dodać swoją opinię, zaloguj się korzystając z poniższego formularza. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

TypoScript object not found (lib.small_login)